Проєкт психологічної реабілітації військових, ветранів та членів  їх сімей, сприяння соціалізації та  інтеграції ветеранів в суспільство.

Nazovni.Health

Здоров’я нації в цілому як засаднича складова для відродження України та психологічне здоров’я як запорука успіху країни та нації є сферами наших пріоритетів. Ми опікуємося цими питаннями через їх неймовірне загострення та актуалізацію для нашого суспільства з початком повномасштабної війни. Щонайменше 4 мільйони людей потребують психологічної допомоги (військові, ветерани та їхні родини).

Місія

Напрацювання нової культури через визнання внеску ветеранів у сталість нашої державності, цінність поваги та турботи до наших захисників на рівні кожної української громади, де шана та пам’ять про їх подвиг і внесок є запорукою нашої свободи та майбутнього країни. Створення середовищ професійної психологічної підтримки ветеранів та членів їх родин з метою їх соціальної адаптації, професійного залучення та віднаходження гідного нового місця у суспільстві.

Ключові напрямки в роботі

  • Тренінговий центр для психологів

    Мета: підготовка спеціалістів по роботі з військовою травмою.

  • Кабінети психологічної допомоги

    Мета: надання комплексної психологічної підтримки та оздоровчих послуг ветеранам та їхнім родинам. Розташовані у великих містах для забезпечення доступності для найбільшої кількості ветеранів.

  • Мережа центрів психологічної реабілітації

    Мета: реалізація довготривалих програм реабілітації та соціальної адаптації для ветеранів та членів їх родин.

На базі цих напрямків реалізуються програми психологічної допомоги

«Повернення додому» – декомпресія для військовослужбовців

Програма передбачає комплексну підтримку військовослужбовців, які повертаються із зони бойових дій. Метою декомпресії є припинення механізмів адаптації до екстремальних умов, подолання стресу, поступове повернення до нормального життя, відновлення фізичного та психічного здоров’я.

Інформаційна кампанія

Комплексна програма обізнаності. Мета: протидія розвитку психічних розладів та сприяння адаптації військовослужбовців до стресових ситуацій під час служби; підтримка морально-психологічного стану; попередження домашнього насильства тощо.

5 кроків до стійкості

Програма психологічної підтримки, спрямована на роботу з дружинами військовослужбовців, які переживають стрес під час служби своїх партнерів.

Тримай мене міцно

Ця програма є продовженням «5 кроків до стійкості». Вона має на меті допомогти ветеранам та військовим реінтегруватися в суспільство у взаємодії зі своїм партнером, надаючи парні консультації.